Засідання членів команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

3 жовтня 2022 року в ДНЗ №1 “Орлятко” за участю директора КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Конотопської міської ради Сумської області Блонової Т.М. та батьків вихованців відбулося засідання членів команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Присутні обговорили результати діагностики та спостережень рівня розвитку вихованців з ООП інклюзивної групи для дітей раннього віку «Кмітливчик», інклюзивної групи для дітей молодшого дошкільного віку «Буратіно», інклюзивної групи для дітей середнього дошкільного віку «Пізнайко» та затвердили їх Індивідуальні програми розвитку на 2022-2023н.р., обговорили напрямки співпраці між ІРЦ, педагогами, батьками та дітьми.