Знайомимось з освітньою програмою “Впевнений старт”

Освітня програма «Впевнений старт» реалізує державну політику в галузі освіти щодо питань особистісного розвитку дитини, враховує стратегічний курс розвитку системи освіти України загалом,  зорієнтована на  реалізацію  концепції  «Нова українська школа».

3-4 квітня 2018 року на базі Конотопського закладу дошкільної освіти №1 «Орлятко»  відбувся семінар-тренінг «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт». У цьому заході  взяли участь вихователі середніх вікових груп, директори та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста Конотоп.   Під час проведення заходу вихователь-методист ЗДО №1 «Орлятко» Боженко Н.В., практичний психолог ЗДО №1 «Орлятко»Панчук І.І. показали переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Боженко Н.В. презентувала  та ознайомила педагогів  з алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», надала інформацію щодо замовлення комплектів.

Під час заходу панувала творча невимушена доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.