02.10.23р.-Реалізуємо освітні завдання за темою “Двір” (підтема “Двір-цікаве місце”)

1.Доброго ранку, шановні батьки. Продовжуємо онлайн навчання, починаємо знайомитися із темою “Двір” (підтема ” Двір-цікаве місце”). Покажіть дитині картинку із цим словом, розпитайте, що дитині відомо про суть цього слова: шо це? Для чого?

ДВІР

2.Проведіть з дитиною бесіду.

= Що є у дворі біля будинку, де живуть  діти?

-Для чого це?

-Кому це потрібно?

Підсумуйте відповідь дитини- двір- спільна територія навколо будинку для прогулянок, спілкування, відпочинку та різних справ.

3.Розгляньте картинки до теми та обговоріть, що можна побачити та кого можна зустріти у дворі:

-Що спільного та відмінного  у дворах багатоповерхівки та власного будинку;

-Чим відрізняється двір школи і садочка ?

4.Запропонуйте дитині вийти на екскурсію у двір вашого будинку, щоб на власні очі побачити те, на що, можливо, не звертали увагу.

-Чого багато у дворі?

-Чого лише декілька або один?( ворота, хвіртка, будинок)

-Хто буває у дворі?

-Хто працює у дворі?

-Хто має стежити за порядком а чистотою двору?

-Яке дерево найвище?

Запросіть дитину сфотографуватися у різних куточках двору.

5Виконайте з дитиною завдання (картка №8)

Допоможи Добрику  й Веселинці облаштувати територію садочка.Назви предмети, які ти бачиш. Підкресли ті, які є на подвір’ї твого садочка.Обведи ті, які б ти хотів додати. Якщо такого немає на картці – домалюй

Вихователі: Скідан В.М., Ніколаєнко І.А.