03.05.2022р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Парк професій”(підтема “Місто чарівників”)(2 день)

1.Бесіда «Парк професій».

Пригадайте про те, що напередодні було створено місто Чарівників та які для себе дитина обирала професії.

-Як ти думаєш, людям яких професій потрібен пекар? А кому потрібна швачка? Чи зможе вчитель навчати кого-небудь, якщо будівельник не збудує школу?

Підведіть дитину до думки, що кожна професія важлива та всі вони взаємопов’язані між собою.

2. Слухання твору “Гвинтик та Шпунтик” М.Носова.

Прочитайте дитині твір «Гвинтик і Шпунтик». https://xn--80aaukc.xn--j1amh/cgi-bin/search_m.pl?q=&sort=id&up=DESC(сайт казка українською)

– Яку роботу виконували мешканці Сонячного міста? Що зробили Вінтик і Шпунтик? Як ти вважаєш, що їм вдалося, а що ні? Яке призначення вони знайшли для свого винахіду?

3.Дидактична вправа «Знайди зайвий товар».

Запропонуйте дитині придумати, в який магазин вона прийшла, почніть перелічувати різні товари. Нехай дитина уважно слухає, якщо почує назву «зайвого» товару – тупає ногами або плескає в долоні.

4.Дидактична гра «Знайди потрібне».

Дайте завдання дитині обрати собі професію та серед групи предметів вибрати потрібні(слухавка, молоток, качалка, книжка, швейна машинка, ополоник).

5.Ліплення з тіста.

Запропонуйте дитині приготувати частування для гостей міста Чарівників –  за допомогою дорослого замісити  тісто та спекти печиво, заварити чай або інший напій.

6.Бесіда «Місто Чарівників».

– Що ти відчував при підготовці та створенні міста Чарівників? Чи сподобалась тобі роль, яку ти виконував? Запропонуйте дитині сфотографуватись серед ігрового осередку разом з іншими членами родини.

Вихователі Силка О.Д., Друк Л.В.