04.04.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою «Сходинки: мої досягнення» (підтема «Парад талантів. 1 день»)

1.Шановні батьки, на початку запитайте в дітей, якими особливими вміннями вони ще намагаються оволодіти поза дитячим садочком  (танці, співи, малювання, спорт тощо). Попросіть дітей розповісти про свої відчуття, про те, як  впливають ці заняття на їх розвиток. Запропонуйте розказати про  дітей групи. Попросіть пригадати, що найбільше вдається кожній дитині (танцювати, співати, малювати, займатися спортом т.д.) Обговоріть поняття «талант», допоможіть дітям дійти висновку, що талант залежить від здібностей та наполегливої праці; що проявлятися талант може по-різному і в різних видах діяльності.

2.Попросіть дітей намалювати те, що називають зіркою (значок, планета, фігура, відома особа), викласти зірку з лічильних паличок. Запропонуйте розглянути карту неба із сузір’ями. Покажіть дітям багатозначність поняття «зірка». Зіркою може бути людина, яка особливо яскраво проявила себе в різних видах діяльності. Розкажіть, що кожна людина унікальна та неповторна, як і зірка на небі.

4.Допоможіть дітям виготовити зірку з паперу за схемою.

5.Завдання для талановитих.

Склади задачу за малюнком.

ПОРАХУЙ

Підготувала Олена Іщенко