08.01.2024р.Реалізуємо освітні завдання за темою:”« Україна: моє- твоє- наше»( підтема: « Моє місто- село – це Україна»)

Доброго дня шановні батьки та діти.

Пропонуємо вам сьогодні попрацювати над темою: « Україна: моє- твоє- наше» підтема: « Моє місто- село – це Україна»
1. Повідомте  дитині тему сьогоднішнього спілкування. Запропонуйте поміркувати: в процесі дослідів ми припустимо і перевіримо, пошукаємо і знайдемо?

Запросіть дитину  розглянути карту України.

Якщо , малюк вміє  читати, дайте йому  змогу  прочитати назви міст. Покажіть на карті найбільш міста України . Допоможіть дитині  знайти на карті регіону місце розташування рідного міста, його назву .

Розгляньте фото , запропонуйте дитині впізнати і назвати визначня місця нашого міста.

1. Запитайте : Скільки морів в Україні? Скільки рiчок є в Україні? Які гори є в Україні? 3і скількома країнами межує Україна? З’ясуйте, що дитина хотіла б зробити для свого міста, якби мала таку можливість (що б побудувала, кого запросила, що б заборонила чи дозволила)?
    3. Запросіть малюка  до полілогу: що можна назвати моїм, а що нашим, говорячи  про Україну,  своє місто чи рідний дім. Підведіть  малюка до висновку, що у кожного українця є те, про що він може сказати моє, а ще більше того про що він може сказати наше.

4. Обговорить, які традиційні напої готують у вашій  місцевості. Влаштуйте досліди з приготуванням фруктових напоїв (компот, узвар, сік).

Перегляньте коротке відео «Українські напої» перейшовши за посиланням:

Дайте малюку можливість разом з вами приготувати один з напоїв обов’язково фіксуйте на папері послідовність дій. По завершенні виконання завдання нехай дитина презентує спосіб приготування та сам напій.

1. Виконайте вправу « З чого приготую напій?»
  2.
  3. Дидактична вправа “Корисна і шкідлива їжа”. Запропонуйте дитині визначити корисну та шкідливу їжу переглянувши відеогру, перейшовши за посиланням:
  4. https://www.youtube.com/watch?v=lG8M9wxuXDM

Дидактична гра «Мій день» Використовуючи картки визначте частини доби та дії які малюк виконує на протязі дня.

Бажаємо приємного спілкування з малюком.

Вихователь: Тетяна ГНОЙОВА.