08.06.22р.- Великий теніс для дітей: з якого віку починати, чим корисний.

Великий теніс – універсальний вид спорту, який підходить для дівчаток і хлопчиків будь-якого віку, для дітей з надмірною вагою. Це оптимальне рішення для активної і рухливої дитини, для спокійного і розважливого малюка, сором’язливого або, навпаки, товариського крихти.

Навантаження від тенісу йде на кожну групу м’язів, що дозволяє отримати струнке і підтягнуте тіло. Він зміцнює і підтримує імунітет, розвиває уважність і логіку. Теніс виховує спритного і розумного, витривалого і спортивного дитину.

Заняття спортом тримають тіло в тонусі, допомагають відволіктися від школи і різних проблем. Вони дають заряд бадьорості і позитиву. Давайте розглянемо докладніше, чим корисний великий теніс для дітей. І дізнаємося, коли можна починати займатися.

З якого віку можна

Експерти вважають підходящим віком для занять чотири-п’ять років. У цьому віці малюки вже можуть вивчати техніку гри. Вони вчаться тримати ракетку, виконувати стрибки і опрацьовувати тактику. Окрему увагу приділяють вправам на розвиток гнучкості і координації, спритності і уважності.

Діти в чотири-п’ять років швидко і легко сприймають інформацію, підвищують фізичні дані і навички, освоюють базову техніку тенісу. Вони розуміють правила гри і сприймають критику, можуть аналізувати ситуації і планувати, продумувати стратегію і виправляти помилки.

У деяких спортивних секціях або школах починають приймати діток вже з трьох років. Але такий малюк ще не здатний зрозуміти і запам’ятати всі правила гри, опанувати базову техніку та навички. Тому тут використовують ігрову форму занять. Малюки грають у рухливі ігри, катаються по прямій або відбивають м’ячик ракеткою.

Великий теніс – рухливий і різкий вид спорту, тому він протипоказаний при захворюваннях опорно-рухової та центральної нервової системи, суглобів та хребта. Він заборонений після травм, при грижах і запаленнях зв’язок, при вроджених пороках і захворюваннях серця, судин, кровоносної системи.

15 причин віддати дитину у великий теніс

1. Розвиває мускулатуру і витривалість. Заняття великим тенісом задіють м’язи рук, ніг і спини, тренують прес;

2. Активізує м’язи і покращує кровообіг, підтримує нормальну роботу серця і зміцнює судини;

3. Зміцнює і підтримує імунітет малюка, тримає організм в тонусі;

4. Тренує вестибулярний апарат за рахунок чітких рухів і слідування за м’ячем. Допоможе малюкам, яких захитує у транспорті;

5. Формує характер і виховує волю, вчить приймати критику і поразки, контролювати емоції;

6. Захоплює дітей, знімає стрес і дозволяє відволіктися;

7. Підвищує працездатність і працьовитість, вчить працювати самостійно і в команді;

8. Аеробне навантаження, швидкий темп занять і відсутність тривалих пауз у грі допомагає скинути зайву вагу;

9. Щоб відбити м’ячик, потрібно вміти прогнозувати ситуацію, оперативно зреагувати і виконати різкий удар. Все це розвиває швидкість і реакцію, уважність і мислення, спритність і силу;

10. Дитина вчиться думати і аналізувати, розраховувати кроки наперед;

11. Користь для зору. У процесі тренування погляд фокусується на рухомому м’ячі, що розвиває і зміцнює очні м’язи;

12. Рухливі і активні малюки направляють енергію в спорт, заряджають позитивними емоціями;

13. Після тренувань діти втомлюються, швидше засинають і міцніше сплять;

14. Дитина стає дисциплінованим, відповідальним і самостійним, вчиться приймати рішення. Спорт дає впевненість у собі і розслабляє, допомагає поборотися з комплексами і страхами;

15. Рух кистей розвиває дрібну й велику моторику рук, формує красивий і акуратний почерк, допомагає в розвитку художніх навичок. Заняття тенісом стануть корисними для малюків, кому важко дається читання і письмо.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *