10.04.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою «Рух на дорозі» (підтема «Йдемо, їдемо, літаємо»)

Доброго дня, шановні батьки і діти

1.Запропонуйте дитині гру «Повзає,літає, бігає».

Називайте  тварин, птахів, комах, людей, представників  різних професій (військових, пожежних при виконанні  специфічних рухів: повзання,стрибки тощо).

2.Складання схеми:надрукуйте слова-назви дії: літає, повзе, ходить. Поясніть, що допомагає всім літати ( крила, крильця, пір’я, мотор, мінімальна вага і повітря). Аналогічно обговоріть інші слова.

3.Розгляньте фотографії із зображенням надзвичайних умінь гімнастів, артистів балету. Помилуйтесь, подивуйтесь гнучкості, вправності. Зауважте, що такі результати можливі лише, якщо багато працювати.

4.Проведіть вправу «Повтори» .

Покажіть дитині якісь складні рухи, а вона хай їх повторить і упевниться, що це не так просто. І  щоб навчитися цьому, треба добре тренуватись.

5.Запропонуйде дитині намалювати букет тюльпанів нетрадиційним способом.

Підготувала  Олена Іщенко