10.05.22р. – Потішка «Гоп, гоп, ту-ту-ту», музична гра «Веселі брязкальця»

Група раннього віку «Кмітливчик», молодша група «Буратіно»

Маленькі дітки дуже люблять коротенькі віршики – потішки. З малюками потрібно активно спілкуватися. При цьому ваша мова повинна бути чіткою і емоційно-забарвленою. На домогу прийдуть потішки. Промовляючи їх, можна робити разом із дитиною відповідні рухи.

Потішка «Гоп, гоп, гу-ту-ту»

Гоп, гоп, ту-ту-ту,                              (плескаємо долоньками по колінцях)

Вари кашку круту,                             (показуємо кулачком, як мішаємо кашку)
Підсипай молочка,                             (показуємо кулачком, як наливаємо)
Погодуй козачка!                               (показуємо кулачком, як годуємо)

Музична гра «Веселі брязкальця»

Мета: вчити дітей відчувати початок та кінець музики, зупинятися разом з нею. Виконувати рухи відповідно гри. Визивати веселі емоції.

Хід гри.

Дітина бере брязкальце у праву руку і с початком музики біжить по колу. На слова «Зупинилися» зупиняється і ховає брязкальце за спину.

Під слова: «Я іду, іду, іду, іду, Брязкальце зараз знайду, А у кого знайду, Заберу».

Дорослий ходить біля дитини і дивиться, чи сховала вона за спину брязкальце. На слова «А де ж брязкальце?» дітина показує іграшку, піднімає її у гору та торохтить нею.

Музичний керівник Т.О.Притика