11.12.2023р.Реалізуємо освітні завдання за темою”Хочу і можу”(підтема”Хочу і треба”)

Доброго дня шановні батьки та діти. Запрошуємо вас попрацювати над темою «Хочу і треба».

1. Для зняття напруження і зацікавленості малюка запитайте, які вправи напередодні занять обов’язкові. Чому варто їх виконувати?

Виконайте вправи для очей. Поясніть для чого потрібно виконувати такі вправи. Виконати вправи допоможе відео «Вправи для очей» перейдіть за просилмнням:

1. Зверніть увагу дітей на слово «треба». «Треба» – слово, що означає обов’язкову вимогу.

Запитайте, чи є такі знання , які всім людям треба засвоїти якомога раніше. Попросіть пояснити, чому знання , що стосуються безпеки життєдіяльності, такі важливі. Поясніть які знання діти мають засвоїти для того щоб стати освіченими людьми.

1. Запропонуйте більше дізнатися про життя Землі. Уточніть , що дитині відомо про глобус і карту всесвіту. Покажіть зображені на глобусі та карті суходіл та океани.
  2. Проведіть дослід щоб переконати дитину , що земля крутиться навколо своєї осі. Покажіть це на прикладі глобуса та ліхтарика. Допоможіть дитині усвідомити, як відбувається зміна дня і ночі. Підкресліть закономірність настання дня та ночі. Обговоріть чому не треба боятися темряви. В нагоді стануть мультики «Зміна дня і ночі» та «Чому не треба боятися темряви», щоб переглянути перейдіть за посиланням:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RM04lUA9sHw
  2. Зацікавте малюка до створення роботи з пластиліну «Горобина».

Для роботи вам знадобиться : аркуш жовтого картону , дощечка для ліплення , стека та пластилін.

Розпочніть роботу з викладання гілочок горобини потім виліпіть листочки пласткими, а ягідки круглими. Уточніть ,які дії перед початком роботи є обов’язковими, а які бажаними.

В нагоді вам стане перегляд відео:

По закінченні роботи помилуйтеся гарно виконаною роботою та похваліть дитину за старання.

Бажаємо приємного спілкування з малюком.

Вихователь: Тетяна ГНОЙОВА.