18.03.2020р. – Ввічливі малюки

1.Прочитайте та проведіть бесіду з дітьми за змістом вірша І.Січовик “ЧАРІВНІ СЛОВА”.
До всіх сердець, як до дверей,
Є ключики малі.
Їх кожен легко добере,
Якщо йому не лінь.
Ти, друже, мусиш знати їх,
Запам’ятать не важко:
Маленькі ключики твої –
«Спасибі» і «Будь ласка».

Запитайте: – Які “чарівні” слова ти запам’ятав ? – У яких випадках ти будеш їх використовувати?Поясніть значення інших “чарівних” слів.

Мовна гра “Підбери  слово”- дорослий придумує певну ситуацію, де дитині потрібно підібрати відповідне слово ввічливості.(Наприклад: Ведмедик Мишко, граючись із зайчиком,наступив йому на лапку. Підкажіть ведмедику, яке чарівне слово потрібно сказати зайчику.)

Вихователь : Населевська Г.М.

2. Проведіть бесіду-гру “Ввічливі слова”- закріпити ввічливі слова. Запропонуйте  погратись у сюжетну гру “День народження ляльки Оленки”. Створіть осередок та обіграйте з дитиною, як поводити себе, які слова ввічливості і у яких випадках потрібно вживати.

Вихователь: Горбенко С.Л.