15.02.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Веселі малята- здорові хлоп’ята (здоровий дух).” Підтема: ”Давай разом!”

1. Доброго ранку, шановні батьки обговоріть з дітьми: Кого називають командою? Які команди ви знаєте? Чим відрізняється спортивна команда від групи дітей, які грають разом? Якщо ми всі одягнемось однаково, ми станемо командою? Що має об’єднувати дітей, щоб вони стали командою? Пропонує перетворитись у різні об’єднання речей, намагаючись додати рольового зображення дій (сірники у сірниковій коробці, рибки у банці – шпроти, та 1 рибка у акваріумі).

2. Пограйте у гру “Як – команда”: діти під музику вільно рухаються ігровим полем, коли музика стихає, потрібно знайти собі пару, потім утворити трійку, потім – четвірку.

3. Об’єднайтеся з дитиною в команду,ви повинні домовитися, яка з ознак буде для команди спільною (що об’єднує вас у команду). Придумайте назву команди, кричалку (наприклад: у бешкетників закон: порядок, дружба, спорту, здоровий сон.

4. Проведіть та вивчіть текст фізхвилинки “Дружба”. Діти стають у 2 кола: зовнішнє і внутрішнє. Йдуть по колу і промовляють слова:

Подружились сонце з хмарою і тепер танцюють парою

(діти з внутрішнього кола повертаються до дітей з зовнішнього і утворюють пару)

Дощик ллеє і сонце світить (діти піднімають руки вгору і розводять у сторони)

Усміхаються їм діти (посміхаються один одному)

Райдуга місток зробила (піднімають руки вгору)

Хмарку сонцем помирили (обіймаються)

Хай беруть з них приклад діти (Рухають руками із сторони в сторону)

Треба дітям всім дружити (обіймаються).

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО