18.10.2023р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Домашні улюбленці нашого двору” підтема “Чисто – це красиво”.

1.Шановні батьки, запропонуйте дітям послухати вірш і поясніть його назву “Гарна звичка” А. Каменчук:

Хомка, Хомка, хом’ячок, посмугований бочок.

В Хомки гарна звичка є – Хомка  рано устає.

Прибирає двір і хатку й почина робить зарядку.

Раз, два, три, чотири, п’ять –  хоче Хомка дужим стать.

-Обговоріть, що краще робити: смітити та прибирати, чи не смітити та не прибирати?

2.Запросіть дітей подивитися на чистий аркуш паперу та сказати одне головне слово про нього.

Порівняти аркуш, який викинули у смітник та блискучий листок.

3. Запропонуйте дітям придумати історію життя кожного аркуша. Запишіть її.

4.Зверніться до плакату за темою. Попросіть дітей знайти сміттєві баки. Поясніть, чому вони різнокольорові. Навчіть дітей роздільному збору сміття: по потрібно 2 відерця, на кожен із яких можна вдягнути по 2 сміттєвих пакета. Сміття формують наступним чином: їстівні відходи, папір, пластик та скло. Скористатись іграшковими матеріалами та розіграйте сценку з діалогами.

5. Перетворіть стаканчик із – під йогурту на фігурку для настільного театру (намалюйте оченятка, ротик, носик або наклеїти картинки комах та звірів).

6.Набір розвивальних завдань. Картка № 15.

Вихователі: Ніколаєнко І.А., Скідан В. М.