19.10.2023р.- Реалізуємо освітні завдання за темою “Порядок – значить діє закон послідовності”, підтема “Готуємо смачну піцу” (1 день)”

1.Шановні батьки, запитайте в дитини, чи любить вона піцу? Де вона її куштувала? Зауважте, що піца – національна італійська страва. Запропонуйте дитині більше дізнатися про Італію та італійців та навчитися разом готувати піцу.

2.Покажіть, що Італія на карті  та на глобусі виглядає як чобіток. Ця країна знаходиться в теплій частині Європи, де багато сонячних днів, багата рослинність, красива природа.

3.Перегляньте разом з дітьми фото головних міст Італії: Риму, Венеції, Мілану.

4.Познайомте дитину з дивною казкою – казкою, в якої три закінчення, – «Ніс Буратіно» відомого на весь світ дитячого письменника Джанні Родарі. Це казка про дерев՚яного хлопчика, у якого ніс  виростав від найменшої брехні. Запропонуйте дитині обрати одне з трьох закінчень за бажанням та додумати, дофантазувати казку.

5.Розкажіть, що заклади, що спеціалізуються на приготуванні піци, називаються піцеріями. А кухаря, що готує піцу, називають піцайоло.

6.Дидактична гра “Готуємо піцу”

Мета: Формувати вміння дітей рахувати, викладати предмети в певній послідовності (за рецептом та за картинкою), придумувати свій рецепт. Розвивати уважність, пам՚ять.

Підготувала вихователь Іщенко О.М.