23.02.2024 р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Думка до діла-здорове тіло ( здорові думки та діла).” Підтема:” Веселі старти”.

1.Доброго дня !    Вивчіть з дитиною речівку:

Кожен день по розпорядку

Маємо робить зарядку.

Для здоровя вона – плюс,

Намотай собі на вус.

2. Вправа “Запитання”

Протягом дня запитуйте дітей про види спорту(зимові – катання на санчатах, ковзанах, лижах,  фокей), здоровий спосіб життя(корисна їжа, гімнастика, рухова активність).

3. Гра в театр. Маленьке  вередливе ведмежатко не хоче вставати, бо його тіло ще спить, не хоче вмиватися і снідати. Дитина у ролі батьків-ведмедів мають вмовити ведмежатко робити вправи і показати, які вправи треба зробити.

4.Виконайте  завдання: Картка № 77

5. Веселі старти. Проведіть з дитиною гру-змагання. Придумайте назву команди, підготуйте емблеми.

Варіанти змагань: 1) прокотити тенісну кульку по вузькій доріжці між вірьовками;

2) прострибати по вузькій доріжці з мотузок на одній ногі;

3) донести кульку на долонях;

4) естафетне змагання : добігти до фінішу з чашкою води не проливши та повернутися на старт;

5) біг в обручах та інше.

6.Дидактична гра “Зимові та літні види спорту”

Вихователь: Марина ЧОРНОУСЕНКО