23.03.2020 р. – Реалізуємо освітні завднання з теми “Весна” ( підтема “Весна – радість для птахів” )

Доброго дня матусі та татусі.

Завдання №1

Виходячи сьогодні на прогулянку зверніть увагу дітей на все, що нас оточує, зокрема на пташок. Ознайомте дітей з прислів’ям  « Де багато пташок, там нема комашок!»

Прочитайте своїй дитині вірш Г. Бойко «Прилетіли шпаки»

Прилетіли шпаки,
Дорогі співаки,
Прилетіли весну зустрічати.
У шпаківнях нових
Скоро будуть у них
Жовтороті малі шпаченята.

Прилетіли шпаки,
Дорогі співаки,
Поселилися в теплі квартири.
Скрізь лунають пісні —
То співці голосні
За шпаківні нам дякують щиро!

Вихователь: Істифєєва А.В.

Завдання №2

Діти дуже люблять малювати світ живої природи, причому, зображати птахів їм подобається не менше, ніж тварин.

Тема нашого дня  –   перелітні птахи. Шпаки — одні з найперших вісників весни. Прилетівши з вирію, шпаки охоче заселяють шпаківні, приготовлені для них людьми, або займають у лісі дупла. Вони вірно охороняють наші поля, городи, сади від шкідників і тому є вірними друзями людини.

Спробуйте разом з дітьми стати юними художниками.

Вам потрібно: аркуш паперу А4, фарби, пензлик, вода, серветка, клей,  ножниці, кольоровий папір.

1.На аркуші паперу намалюйте разом з дитиною дерево. (Почекайте коли воно трішки висохне)

2.Далі потрібно вирізати квадрат, невеличке коло, дах у вигляді трикутника . (Це буде шпаківня)

3.Тепер потрібно наклеїти шпаківню на стовбур дерева: починаємо клеїти з найбільших деталей. (Шпаківня готова)

4.Біля шпаківні спробуйте намалювати шпака який прилетів з вирію.

1. Робота готова. Похваліть свою дитину.

Вихователь: Гнойова Т.П.