24.04.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Люди на дорогах” підтема “Гараж ( Піт-стоп) автосервіс”..

1. Добрий ранок шановні батьки і діти. Поверніться до виставки автомобілів. З’ясуйте, для чого потрібні ці машини, яку вони приносять користь.

-Що спільного, чим відрізняються від інших? З’ясуйте кому з дітей, яка машина подобається? Влаштуйте велика вимірювання: яка машинка проїде далі всіх? Яка найменша? Яка найбільша у групі? Скільки машинок іграшвих у мене є? Запропонуйте принести фото «Тачки моєї мрії». Проведіть голосування: як частіше використовують машини для розваг чи для роботи?
2. Запропонуйте дітям перетворитися у вантажівки. Для цього покладіть на голову мішечок з піском та намагайтеся вільно рухатись, але таким чином, щоб мішечок не впав з голови. Хто зможе бігти так швидко
щоб обігнати всіх своїх суперників і не впустити вантаж? Обговоріть, яку користь приносять вантажівки? Які
ще існують машини-помічники? Чому їх називають помічниками?
3. Складіть розповідь разом з дітьми «Один день з життя машини» за алгоритмом: рано-вранці машина виїж
джає з… Для того, щоб вона цілий день працювала, потрібно заїхати на… та залити… Якщо у машини вийшла
3 ладу, потрібно заїхати у … та полагодити його. Машина цілий день працювала та забруднилась, її вимиють
на… Ввечері машина знову повертається у….
4. Побудуйте разом з дітьми гараж з коробок від взуття. Розташуйте там машини, прилади, які потрібні для догляду за машинами, та пограйте у сюжетно-рольову гру «Гараж».
5. Влаштуйте піт-стоп для автівок (мийка, сушка, полірування, заправка, тюнінг).
Набір розвивальних завдань. Картка № 105.

Вихователь Валентина СКІДАН.