27.11.2023 р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Різні сімейки” підтема”Лісові сімейки: дорослі й дитинчата”.

1.Доброго ранку, шановні батьки. Зверніть увагу дитини, що на календарі вже закінчується осінь, скоро настане зима, як скоротилося число сонячних днів, обговоріть чому так. Відмітьте, який сьогодні день тижня.

Пограйте у гру “Маленький кролик загубився”. Попросіть дитину уявити, що маленький кролик загубився, плаче, його треба втішити. погладити, сказати йому ніжні слова.

2.Запропонуйте скористатися кубиком  із різними емоціями для повідомлення про минулий вихідний у вашій сім’ї.

Розкажіть дитині казку

Жили собі на світі Сум, Жах та Переляк. Жах завжди лякав і розповідав жахливі історії, від яких ставало страшно Переляку. Бачачи це, Сум дуже журився. Жили вони в темному будиночку без вікон, бо жоден з них не любив світла.

І ось одного разу проходила повз їхній будиноок     Цікавість. Їй завжди хотілося все про всіх знати. Побачивши господарів будинку, вона почала цікавитися, як вони живуть.

• Діти, як ви вважаєте, що може розповісти про себе Сум?
  • А що може розповісти про себе Жах?
  • А чи сміливий був Переляк? Який він?

Дізналася про все це Цікавість і вирішила розповісти те, що почула, Мрійливості. Мрійливість дуже любила фнтазувати і уявила, як буде добре, коли до Суму, Жаху та Переляку завітає у гості Радість.

• Діти, як ви вважаєте, що змогла б запропонувати Радість нашим героям?
  • Як би змінилося їхнє життя?

Пішли Цікавість та Мрійливість до Радості. Розповіли їй про мешканців незвичайного будинку і попросили їм допомогти. Радість одразу погодилася і зраділа, що може зробити добру справу для інших.

• Як ви вважаєте, якими стали наші герої, коли зустрілися з Радістю?

-Чи Звертаєте ви увагу на настрій ваших домашніх улюбленців?

3. Проведіть вправу біля дзеркальця. Попросіть дитину повправлятися дивитися на маму не байдуже, а з любов’ю та ніжністю.

4.Пограйте  з дитиною в гру “Знайди пару”.

5. Запросіть дитину пограти в гру ” Допоможемо звірятам готуватися до зими”

6.Виконайте завдання

Вихователь: Інна НІКОЛАЄНКО.