28.12.2023р. Реалізуємо освітні завдання за темою «Світ великий і малий» (підтема «Будуємо сонячне місто» (1 день))

1.Шановні батьки, запросіть дітей розповісти про міста України та інших країн, в яких вони вже побували; поділитися, що найбільше сподобалося їм; розповісти про улюблені місця рідного міста.

2.Запропонуйте дітям написати слово МІСТО і попросити дітей розповісти, що обов՚язково є в будь-якому місті, що може бути в місті, без чого місто не буде містом. Запропонуйте дітям створити своє особливе місто у вигляді карти-плану, а також придумати йому назву.

3.Покажіть дітям знакові споруди відомих міст світу: Ейфелеву вежу, Біг-Бен, Колізей, піраміди тощо. Спонукайте дітей до розмов навколо малюнків і фотографій.

4.Запропонуйте сконструювати з паперу макети дерев для міста.

5.Пограйте в дидактичну гру «Чого багато в місті?»

Підготувала Олена Іщенко