28.09 Реалізуємо освітні завдання за темою “Кольоровий світ: Колір(зелений навкруги)

1. Слухати вірш Г. Малик ” Дві зелені жабки”:                                                                                                Дві зелені жабки, рахували лапки:                                                                                                                     В тебе п’ять і в мене п’ять.                                                                                                                                    Ми умієм рахувать!                                                                                                                                   Вийшов бусол з комишу, вас до школи запишу!                                                                                Жабки миттю до води- поховались хто куди.                                                                                                   І чого було тікати ?                                                                                                                                                    Бо не вміють рахувати.
  2. Д/Гра “Жабка”  Правила гри : показуєте зелений трикутник-жабка квакає, показуєте жовте коло -жабки мовчать.
  3. Д/гра : “Зелений до зеленого”                                                                                                                              Дайте дітям іграшки різного кольору і тримайте в руках предмети  відповідного  кольору  . Завдання , щоб дитина  показала предмет такого самого кольору, як і ви. Гравши, необхідно допускати помилки, показувати один колір а називати інший, щоб дитина дотримувавшись правил гри, орієнтувалась на предмет в руках.