НОВИНИ КВІТНЯ 2023 РОКУ

1.03.04.2023р. в дошкільному закладі відбулась традиційна зустріч практичного психолога Панчук І.І. з працівниками в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні виконали вправу на зняття психом’язового напруження “Морозиво”, ознайомились з ознаками тривожності у дітей, виконали техніку самомасажу та вибрали цікаві афірмації.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02GJtvZrqHgpKqn1RJBhPbsgLhAmtbZZ5LzSt5jZW4gALyXsaR6Mwu9ZtKcXkRAmhml&id=100012448239786

 

2.Продовжуємо працювати за освітньою  програмою для дітей старшого дошкільного віку “Впевнений старт”. Тема ” Мрії та бажання”, підтема “Веселі забаганки”.

Група ” Дзвіночок”, вихователі Друк Л.В., Силка О.Д.

3.Працюємо над удосконаленням вимови звуку [р] у віршах.

Логопедична група «Грайлики»
Вчитель-логопед Сасова Н.П.

4.Художньо-продуктивна діяльність має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Образотворча діяльність надає можливість доступними засобами висловити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу, вміння самостійно створювати прекрасне, а також бачити його у творах мистецтва.

Логопедична група “Грайлики”
Вихователі: Зимовець Т.С., Шевчук Н.І.

5.Продовжуємо реалізовувати завдання освітньої програми “Впевнений старт”. Працюємо над темою “Магазин”. Діти знайомляться з різними типами магазинів, взаємодією продавця і покупців, вчаться робити покупки. Потреба у творчості дітей вирішується під час художньо-естетичної діяльності. Це допомагає розкрити інтереси та здібності, викликати емоції радості.

Середня група “Пізнайко”
Вихователі: Трохимчук О. І., Іщенко О. М.
6.Забезпечуємо якісну організацію освітнього процесу з урахуванням сучасних тенденцій щодо інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивна група для дітей молодшого дошкільного віку “Буратіно”; вчитель-логопед Притика Т.О.).

7.Молодша група продовжує роботу за програмою “Впевнений старт”. Тема “Протилежності: час”, підтема “Дорослі та діти”.Вихователі працюють над приверненням уваги дітей до вікових характеристик людей: дорослі та діти; над вправлянням у вживанні слів старший – молодший стосовно членів родин.

Група “Буратіно”, вихователі: Скідан В. М., Ніколаєнко І. А.
Асистент вихователя Бондаренко Н. М.
8.З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2023 року педагогічний колектив та вихованці ДНЗ №1 “Орлятко” долучилися до реалізації заходів, спрямованих на зміцнення фізичного та психічного здоров’я. Під час проведення спортивної розваги “Малюки-мандрівники” діти брали участь у цікавих естафетах, конкурсах,іграх,отримали позитивні емоції та заряд бадьорості.Протягом дня вихователями були проведені ігри,заняття,бесіди валеологічного спрямування. Медична сестра з лікувальної фізкультури Панчук І.І. залучила дітей до виконання різних видів коригуючої ходьби, спрямованих на попередження та лікування плоскостопості.

9.У групі раннього віку «Кмітливчик» продовжується робота за всіма розділами програми «Дитина».

Нам в садочку гарно жити,
Вчитись, гратись і дружити,
І співати, й танцювати,
Про щось нове дізнаватись.
Світить сонечко навколо,
Вже весна співа довкола.
Ми щасливі малі діти
В садку зростаєм наче квіти.
Вихователі групи: Гнойова Т.П., Грицюк Т.І.

10.Асистент вихователя раннього віку групи «Кмітливчик» проводить індивідуальну роботу, яка допомагає дитині засвоїти не тільки вивчений матеріал, але й розвиває увагу, мислення, пам’ять та дрібну моторику.

☀️В дитсадочку нам чудово,
там веселка кольорова
намальована на стелі
та метелики веселі!

Асистент вихователя: Анцибор К.К.

11.10.04.2023р.в дошкільному закладі відбулась зустріч практичного психолога Панчук І.І. з працівниками в рамках проєкту “Завжди поруч” . Присутні мали змогу поділитись своїм настроєм, знайшли відповіді на деякі найпоширеніші питання дітей про війну та виконали ресурсну вправу “Солодкі спогади дитинства”.

12.Свято Пасхи недалечко,

Люди звичай бережуть, –
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.
Доброзичливо й з любов’ю
Маєм щирі почуття.
Всім вам зичимо здоров’ я
І щасливого життя.
Середня група “Пізнайко”
Вихователі: Трохимчук О. І., Іщенко О. М.

13.Весна красна до нас прийшла

Тепло і радість принесла.
Кругом пташечки співають
Весну красну зустрічають.
Не оминула весна і дітей раннього віку “Кмітливчик”,подарувавши малюкам радість, веселощі та сміх.

14.Тепле сонечко пригріло,

Розтає увесь сніжок,
І несміло перші квіти
Виглядають у садок.
Діти середньої групи “Пізнайко” і спецгрупи “Малятко” радісно зустрічали Весну і вирушили з нею у цікаву подорож світом звуків, пісень, ігор, тепла, дружби та любові. Музичний керівник Притика Т.О., вихователі Трохимчук О.І., Населевська Г.М.
15.У дошкільному навчальному закладі відбулася зустріч з представниками ДСНС на тему «Мінна небезпека».Працівники ознайомилися, як правильно дбати про власну безпеку, переглянули презентацію про небезпечність вибухових приладів в сучасних реаліях воєнного стану, засвоїли алгоритм дії, якщо натрапили на небезпечну знахідку.

16.Весна співає, животворить

І щастям серце наповня,
Весна нам стеле шовком трави
І сипле квітом навмання.
Діти молодшого віку “Буратіно” ДНЗ №1 “Орлятко” радісно зустрічали Весну. З піснями та хороводами, іграми та віршами , посмішками та веселощами завітала до малят Весна.

17.У ДНЗ №1 «Орлятко» триває щорічна акція «Троянда випускника» та «Подаруй троянду садочку».

Малюки разом з дорослими садили і висівали квіти, насіння овочів, поливали рослини, щоб спостерігати за їх ростом і розвитком, радіти квітам, які посаджені власними руками.
Ми маленькі дошкільнята,
Дорослим помагаєм.
Садим квіти і дерева,
Подвір‘я підмітаєм.
Бо живемо ми малята,
В нашім ріднім дитсадку,
Ростемо і розквітаєм,
Наче квіти у вінку.

18.Тепло стало надворі,

Сяє сонце угорі,
Сонце промінь шле землі,
Прилітають журавлі…
Діти старших груп ДНЗ № 1 “Орлятко” зустріли на святі красуню Весну і разом із нею прогулялися весняним лісом, побували у весняному саду і на лузі, де завели хоровод, співали веснянки, танцювали і грали на музичних інструментах.

19.У ДНЗ № 1 “Орлятко” діти мають можливість відвідувати садочок і у другу половину дня. Малюки із задоволенням проводять дозвілля з різноманітними настільними та дидактичними іграми, конструктивно-будівельним матеріалом.

Група “Дзвіночок”, вихователі Друк Л.В., Силка О.Д.

20.17.04.2023р. У ДНЗ №1 «Орлятко» відбулося Великоднє свято, на якому діти разом з педагогами грали в цікаві ігри, розповідали вірші, мирилки та прикрашали святкове дерево.

Понад міста, понад села
Лине вісточка весела.
Ясне сонце над селом,
Наче писанка, зійшло.
Вибігайте з хати, діти,
Як сьогодні не радіти?
Вийдем, вийдем на горбок
Заспіваймо веснянок!
21.З 10.04.2023р. по 14.04.2023р. в закладі дошкільної освіти проходив Тиждень безпеки дитини. Педагоги організовували проведення практичних занять, бесід, рольових та дидактичних ігор, музично-спортивних розваг тощо, спрямованих на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя в умовах воєнного стану.
22.В дошкільному закладі 24.04.2023р. Тиждень психології розпочався з зустрічі практичного психолога Панчук І.І. з працівниками в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні ознайомились з методом прогресивної м’язової релаксації за Джекобсоном, вправою “Дудлінг” та методами самодопомоги при флешбеках.
23.В ДНЗ 1 “Орлятко” з 24.04.2023 року по 28.04.2023 року проходив Тиждень психології. Практичний психолог Панчук І.І. разом з дітьми весело та корисно провели час. Дошкільники малювали, танцювали, із задоволенням виконували дихальні вправи, будували в пісочниці, обмінювались компліментами та враженнями.

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *