НОВИНИ СІЧНЯ 2023 РОКУ

1.Коляд, коляд, коляда,
Хай обходить Вас біда,
І нехай на Ваш поріг
Прийде радість в Новий рік!
Музичний керівник Притика Т.О.

https://www.facebook.com/100012448239786/videos/1551255885355503

2.Діти, які відвідують інклюзивну групу в дошкільному закладі, мають свої особливі освітні потреби. Педагогам слід ретельно підбирати індивідуальний підхід до таких дітей. Адже всі ми з вами різні, а тим паче діти, тому саме вони потребують окремого підходу під час проведення логопедичних занять. Слід зазначити, що у дошкільників, які мають значні порушення мовлення, спостерігається повільний темп навчання. Перші результати роботи логопеда не одразу помітні, тому слід набиратися терпіння усім членам команди психолого – педагогічного супроводу і впевнено крокувати до поставленої мети, постійно закріплювати навички, набуті під час логопедичних занять.
Вчитель – логопед Сасова Н.П.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1217487132525947&set=pcb.1559242974500629

3.10 січня 2023 року в ЗДО 1 “Орлятко” відбулися засідання членів команд психолого- педагогічного супроводу вихованців з особливими освітніми потребами інклюзивних груп закладу: для дітей раннього віку “Кмітливчик”, молодшого дошкільного віку “Буратіно”, середнього дошкільного віку “Пізнайко”. На засіданні була присутня директор КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Конотопської міської ради Блонова Т.М. Педагоги обговорили разом з батьками виконання Індивідуальних програм розвитку, результати корекційно-розвиткової роботи з дітьми, рівень засвоєння вихованцями освітніх програм за 1ше півріччя 2022-2023н.р.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0eoozsjur873ZDK2t9NFSCkBbSAwepuXngYxSkBRiVSA1ukpAQmw5DZFTgVbCNv7ql&id=100012448239786

4. Мета корекційних вправ – підтримка фізичного здоров’я, нормального розвитку м’язової та опорно- рухової системи, удосконалення навичок володіння гімнастичними вправами для формування та зміцнення м’язового корсету постави, поліпшення координації рухів. Вихованці групи ” Дзвіночок” ДНЗ 1 “Орлятко” із задоволенням виконують вправи з різноманітним обладнанням, які допомагають підтримувати психоемоційний настрій, виховують дисциплінованість, впевненість у собі, тренують м’язи спини та рук. Вихователь Силка О.Д.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02bgQrZtQ2fi6Ptzzy3ALcgW68tZui5iKiNYGLNPTrPDxU6ZkSuW4XyHGobfcU2Zukl&id=100012448239786

5.З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) ДНЗ №1 «Орлятко» здійснює свою діяльність з урахуванням всіх належних протиепідемічних заходів.

Сестра медична старша Яковченко І.І., середня група «Пізнайко»; вихователі: Іщенко О.І., Чорноусенко М.О.
6.З 13 на 14 січня українці святкують Щедрий вечір або Старий Новий Рік, який збігається з українським народним святом Маланки.

7.Карантинні заходи в ДНЗ №1 «Орлятко». Профілактика COVID-19.

Помічники вихователів: Грушка Є.Є та Пархоменко О. І.
8.В дошкільному закладі 16.01.2023 р. відбулась зустріч практичного психолога Панчук І.І. з педагогами та помічниками вихователів в рамках проєкту “Завжди поруч”. Під час зустрічі присутні ознайомились з вправою “Скинь втому” та технікою теппінгу з метою розвитку стресостійкості.

9.Відомо навіть малюку,

Як добре жити в дитсадку
Прийшов – вітайся: «Добрий ранок!»
Мий руки і куштуй сніданок
Немає часу на ниття.
Бо ждуть цікаві заняття:
Музичне, ліпка, малювання
Ще й порахуємо старанно.
Педагоги молодшої інклюзивної групи «Буратіно», крім занять, проводять й індивідуальну та групову роботу, яка допомагає засвоїти не тільки вивчений матеріал, але й розвиває пам’ять, мислення, увагу, дрібну моторику. Разом працюємо, граємось і відпочиваємо.
Асистент вихователя
Бондаренко Н.М.

10.Гра – провідний вид діяльності дошкільника. У сюжетно- рольових іграх відбиваються уявлення дітей про навколишній світ – взаємини і професійні обов’язки людей. Під час гри дитина вигадує різноманітні ситуації, підбирає атрибути і дії відповідно до задуму. Мета проведення сюжетно- рольових ігор з дошкільниками – різнобічний розвиток особистості в умовах вигаданої ситуації. Діти старшого віку залюбки організовують сюжетно- рольові ігри, бо в них вони і розважаються, і навчаються.

Група ” Дзвіночок”, вихователі Друк Л.В., Силка О.Д.
11.19.01.2023р. в ДНЗ “Орлятко” відбувся семінар – практикум “Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності”. Педагоги обговорили актуальність, можливості та особливості патріотичного виховання, завдання, принципи, зміст та основні напрями, пріоритетні методи і форми патріотичного виховання дошкільників.

12.Весело і затишно у садочку нашому!

Лиш прокинувшись раненько,
Всі біжать в садок швиденько.
Знають наші всі малята,
Тут дозволять погуляти.
Пострибати, покричати,
Не забудуть і навчати.
Мамам з татами спокійно,
Бо доглянуть тут надійно.
Молодша група « Буратіно»
Вихователі: Ніколаєнко І. А., Скідан В. М.
13.В ДНЗ 1 “Орлятко” 23.01.2023р. відбулась чергова зустріч практичного психолога Панчук І.І. з педагогічним колективом в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні ознайомились з вправою “Овації для тіла” , пам’яткою щодо безпеки в укритті, стабілізували емоційний стан за допомогою ресурсної техніки “Захисна парасолька” та вправою на дихання “5 пальців”

14.У молодшій групі «Буратіно» діти працюють за новою програмою «Впевнетий старт».Мета програми «Впевнений старт» – збагачення досвіду взаємодії дитини дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічно дитячих видів діяльності, які формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості.

Вихователі: Скідан В. М., Ніколаєнко І. А.
Асистент вихователя: Бондаренко Н. М.
15. Вас вітає середня група “Пізнайко” !!!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *