02.06.22р.- Ранкова руханка для малюків та класичні ігри-змагання.

Шановні батьки, виконайте ранкову руханку разом з малятами.

А також до вашої уваги , розвивальні класичні ігри-змагання. Пропоную виконати разом з малятами.

Перегони з яйцями на ложці. Візьміть ложку та будь-який невеликий круглий предмет, який поміститься зверху (або якщо ви сміливі та у вас легко чистити підлогу, можете використовувати справжні яйця!). Створіть для дитини смугу перешкод. Можна починати! Чи зможуть діти пройти лінію, тримаючи яйце в ложці? Як тільки вони зможуть легко долати смугу перешкод, починайте змагатися на швидкість!

Перегони у мішках. Оновіть цю класику, використовуючи звичайні наволочки. Нехай діти залізуть в них, тримають біля талії, і в такий спосіб проходять якийсь маршрут. Гра проста, але дітям весело та вони дійсно швидко втомлюються, виконуючи таке завдання.

Триногі перегони. Зв’яжіть щиколотки дітей чимось м’яким і еластичним (штанами, шарфом, еластичнім бинтом тощо). Тепер їм доведеться працювати в команді, координувати свої рухи, щоб дістатися від точки А до точки Б. Ця гра не лише на координацію, але також чудово підходить для встановлення зв’язку між дітьми.

Скласти головоломку, пересуваючись на руках, без ніг. Встановіть дерев’яну дошку-головоломку, пазл тощо та розкиньте шматочки по кімнаті. Візьміть дитину за щиколотки або стегна, щоб полегшити задачу, так, щоб вона ходила на руках і збирала розкидані частинки. Потрібно скласти головоломку. Чудова активність для зміцнення верхньої частини тіла.

Червоний, зелений, жовтий. Встановіть завдання для кожного кольору: жовтий – повільне повзання по землі; зелений – стрибайте, як жаба; синій – спробуйте і торкніться неба; фіолетовий – веселий танок. Змінюється колір – змінюється активність.

Твістер. Граючи в цю гру, матимете гарну розтяжку. Немає гри? Зробіть свою, наклеївши паперові кола на підлогу.

Парашут. Залучіть усю родину! Візьміть простирадло, кожен тримає якийсь кінець та швидко рухає руками вгору та вниз. Покладіть у простирадло невеликі кульки або повітряні кульки і спробуйте їх виштовхнути назовні або навпаки втримати усередині. Діти люблять цю просту гру.