03.11.23р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Правила для порядку в житті”(підтема “Йдемо в похід”)

1.Продовжуємо тему про похід.

Повторіть правила безпечної поведінки на вулиці, дорозі, в парку, в лісі.

– Що можна робити, а що не можна в лісі, парку? В якому місці на вулиці можна грати? Чи можна грати біля дороги?

2.Перегляд мультфільму «Корисні підказки».

Запропонуйте дитині пригадати, хто такий турист та що потрібно для походу. Нехай вирішить проблемні питання, доводячи свою думку, чи потрібні, наприклад шахи, книги, люстерко.

3.Приготування напоїв.

Пригадайте назви теплих напоїв, запропонуйте разом приготувати їх для привалу – чай, морс, компот.

4.Аплікація «Прикрасимо дерево».

Спонукайте дитину прикрасити дерево – зробити йому подарунок, тому що воно без листя. Наклейте разом листячко з геометричних фігур – трикутників, квадратів. Вдосконалюйте вміння розрізати прямокутники навпіл та квадрати по діагоналі; закріпіть назви геометричних фігур.

– Що є у квадрата? Що є у трикутника? Чим вони відрізняються?

5.Гра «Ми – туристи».

Запропонуйте дитині похід до парку або лісу. Попередьте, що складати рюкзак вона буде сама та йти ви будете пішки. Якщо погодні умови не дозволяють, створіть «похід» вдома – поставте дитячий намет, доберіть потрібні предмети, пройдіть по всім кімнатам та придумайте нескладні пригоди. Похваліть дитину за виконані завдання.

Підготувала вихователь Силка О.Д.