05.04.2024р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Сходинки: мої досягнення”(підтема “Парад талантів”(день 2)).

1.Бесіда “Мій шлях зростання”.

Пригадайте з дитиною, якою вона стала за останній рік – чого навчилася та досягла. Нехай дитина пригадає, допоможіть їй, перегляньте фотографії, відеозйомку з минулого року.

2.Перегляд українського танку “Гопак”.

Запропонуйте переглянути уривок з концерту у виконанні дорослих танцюристів колективу імені Вірського, повідомте, що його вважають восьмим чудом світу. Зверніть увагу, що деякі люди мають таланти, а деякі досягають успіхів за допомогою великої праці (співаків, артистів). Запитайте, якими вміннями дитина хотіла б оволодіти?

3.Малювання “Пролісок”.

Допоможіть дитині виконати малюнок.

4.”Парад талантів”.

Пригадайте з дитиною, про що говорили та що планували напередодні. Разом підготуйте Парад талантів – нехай дитина виконає пісню, танок, продекламує вірш, продемонструє малюнки, приготує щось смачненьке. Приготуйте подарунки та гучні оплески.

Підготувала вихователь Оксана Силка.