08.04.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Куди ведуть дороги”. Підтема: ”Дорога в дитячий садок”.

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти. Поспостерігайте разом з дитиною за весняними змінами в житті пташок і комашок. Запропонуйте скористатися лупою та пошукати, якими доріжками пересуваються комашки і пташки. Обсудить, чому їх не видно. А чи так у людей? Як пересуваються люди?

Чи нам потрібні комахи? – ЗВІДУСІЛЬ

Городской транспорт картинки для детей - 56 фото
За традицією запросіть дитину виконати всі ранкові процедури:поробити відмітки в календарі погоди, відмітити день тижня, зробити відмітку на стрічці «Рік Іде».
2. Почніть з традиційного обміну враження від пережитих вихідних (розгляньте разом табличку «Мої вихідні” Пограйте у гру з м’ячем «Я знаю назви транспорту» кидайте м’яча, а дитина кидає вам.
3. Розучить з дітьми веселу руханку «Колеса автобуса крутяться».

Нагадайте правила спілкування та обсудіть
таке: Хто з дітей їздив на автобусі? Потязі? Автомобілі? Тролейбусі чи трамва!? Навіщо потрібен транспорт?
4. Розгляньте  разом з дитиною коректурну таблицю «Вулиця».

09.04.2020р. – Методичні рекомендації щодо виготовлення та використання коректурних таблиць у роботі з дошкільниками | Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 “Орлятко” Конотопської міської ради Сумської області

Почніть з називання всіх малюнків. Розпитай, який транспорт ви зустрічаєте на своїй вулиці? Як переходити дорогу? Яка частина дороги для пішоходів? Які дерева зустрічаються на вашій вулиці?
6. Попросіть дитину  розповісти про те, як вони дістаються до садочка: йдуть пішки чи їдуть на транспорт
ша- тих, хто йде пішки чи їде на транспорті? Чи зустрічаються світлофори по дорозі до садочка?

Індивідуальний план за темою"Куди ведуть дороги"
7. Запропонуйте дитині  спільну гру «Дорога в місті». Запропонуйте утворити дорогу на підлозі за допомогою двох  вірьовок. Покажіть дітям, як за допомогою стрілки можна позначити напрям руху, обсудіть, чому це так важливо, далі можуть розгорнути гру «Сім’я».
8.Виконайте завдання.Набір розвивальних завдань Картка № 98.

Виховавтель: Валентина СКІДАН