09.11.2023р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Різні домівки” підтема “Від хатинки до хатинки: великі відвідини”.

1.Після виконання ранкових процедур і ритуалів нагадайте дітям, що продовжуємо вивчення теми ”Різні домівки” підтема “Від хатинки до хатинки: великі відвідини”.

2. Запропонуйте дітям навчити батьків показувати домівки пальцями, руками, стопами ніг. Поуправляйтесь це робити поодинці, в парах. Домовтесь, хто буде пояснювати і показувати, як що треба робити.

3.Організуйте розмову за змістом банера:

– Які види домівок для людей є на банері? (Багатоповерхівки, власний будинок, намет.)

– У чому їх відмінність?

-Як і що дім може розповісти про свого господаря?

Запропонуйте дітям придумати для батьків запитання за змістом плакату та коректурної таблиці “Житло”.

4. Набір розвивальних завдань. Картка № 26

5. Робота з асоціативною картою “Дім “. Що зі зображеного є домівкою та для кого? Що зі зображеного може бути домівкою? (спонукати дітей до міркувань, пошуку взаємозв’язків, понять, до розуміння того, що домівкою можуть стати навіть різні речі).

6.Коректурна таблиця “Житло”. Протягом дня продовжуйте вправляти дітей  у формуванні запитань для батьків за змістом таблиці.

7.”Варенечки”. Організуйте ліплення вареників із пластиліну. Попередньо зауважте, що вареники – особлива національна страва, запропонуйте поуправлятися, щоб на завтра зробити красиві вареники з тіста.

Вихователь Ніколаєнко І.А.