10.05.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Сім морів і океан” підтема “Моряки та пірати”.

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти. Дайте дитині художню книгу про піратів та морські пригоди.Попросіть роздивитись, а потім показати всім свою книгу і розповісти, про що вона. Оберіть книгу, яку можете почитати перед сном. Поясніть дитині, хто такі моряки та чим звймались пірати. Помрійте разом, що може бути скарбом в морі. Покажіть дітям відео про змагання човнів на воді. Обговоріть, чим різняться кораблі? Яка чисельність команд у човнах? Чи є вболівальники?
Поясніть дітям, хто такі моряки та чим займались пірати.

2.Запустіть змагання для двох команд «Моряки» та ” Пірати”. Проведіть серію ігор- естафет на швидкість, на спритність, на логіку.
В командах оберіть капітанів. Капітани будуть визначати гравців для кожного змагання. Звертайте увагу дітей на необхідність підтримки та вболівання за учасників.
Картка № 113.

Вихователь Валентина СКІДАН.