13.05.22р. – Слухання музики, «Жайворонок», оркестр П.Моріа; поспівка з феями

Старші групи

Шановні батьки! Пропоную вам разом із дітьми прослухати музичний твір. Даний вид діяльності розвиває музичну пам’ять дітей через впізнавання музики за її вступом або закінченням, формує уміння визначати назву твору та його композитора; розвивати здібності свідомо сприймати образний зміст музичного твору та визначати його словами (сумний, мрійливий, спокійний; веселий, радісний, святковий).

Слухання музики, «Жайворонок», оркестр П.Моріа

Голос — унікальний природний музичний інструмент, яким дитина володіє вже від народження. Тому саме спів є улюбленим видом музичної діяльності дошкільників. Важливо, що саме співають діти, навіть коли вони тільки розспівуються.

Перед розучуванням пісень корисно виконувати музичні розспівки в різних тональностях, повторювати кілька разів складний інтервал пісні, домагаючись точності звучання від дитини.

Поспівка з феями

Музичний керівник Притика Т.О.