13.12.2023 р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Як знайти зиму у шафках?”. Підтема: ”Дитячі шафки”.

1.Доброго ранку, шановні батьки та діти. Запитайте в дитини, як вона зберігає іграшки вдома, які для цього є шафки чи полички.

2.Розгляньте зображення кімнати.

-Чому цю кімнату не можна назвати дитячою?

=Назвіть ознаки справжньої дитячої кімнати.

-Яка кімната вам сподобалась більше?

3.Розгляньте  предмети, що допомагають зберігати іграшки ( кошик, шухляда, скриня, полиця, шафа, коробка, контейнер, мішок).

– Як краще зберігати іграшки?

Разом зробіть висновок, що деякі групи речей потрібні і дітям, і дорослим. Але важливо, що всі ці речі мають своє місце і знаходяться на своїх місцях. Тоді їх легко знайти і зручно користуватися.

4. Розгляньте великий кошик із різноманітними речами.

Назвіть річ із кошика, для кого вона( дітей, дорослих, хлопчиків і дівчаток), де вона зберігається  та покласти на місце. Разом закріпіть  висновок: речі легко знайти, якщо вони на своїх місцях, ними зручно користуватися.

5.Виконайте завдання

Вихователь: Валентина СКІДАН.