16.02.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Веселі малята- здорові хлоп’ята (здоровий дух).” Підтема: ”Хто про здоров’я дбає, той щастя має”.

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти.
Зберіть дитину для проведення традицiйних ранкових ритуалiв. Проведіть бесıду, що взимку (особливо в останньому місяці-лютому) здоров’я людини потребує особливої уваги та підкріплення. Підсумуйте, що діти
вже багато чого знають про те як дбати про здоров’я А ось перевірити на скільки багато і чого саме допоможе вікторина.

2. Мрiємо разом. Вiльний мiкрофон «Що я знаю про здоров’я“. Поясніть дитині, що таке “вiкторина”. Помрійте разом, якою може бути ваша вікторина. Домовтесь про правила та спосiб проведення.
3. Початок гри. Оголошується вікторина «Хто про здоровя дбає, той щастя має”.Рiзнi етапи варто
проводити в різних об’єднаннях (всією групою дітей, з командами та малими групами (5-8 осіб). Варто поду
мати про журі і запросити інших членів сім’ї.
1 етап «Запитання для всіх». Хто надав правильну відповідь, отримує фішку.
2 етап “Завдання для команд» (об’єднайте дітей у 2 команди) – ребуси; розрiзнi картинки.
3 етап «Змагання малих груп» (об’єднайте дітей у 3-4 підгрупи) – загадки, пазли
Перемагає ДРУЖБА! та наша впевненість, що ми вміємо дбати про здоров’я!

4.Перегляньте мультфільм

5.Набір розвивальних завдань. Картка № 73.

Виховавтель: Валентина СКІДАН.