19.03.2024р. – Реалізуємо освітні завдання за темою: “Мрії і бажання”(підтема “Як досягти бажань”).

1.Вправа “Відображення”.

Запропонуйте дитині показати будь-які рухи, повторіть за нею, потім поміняйтеся ролями. – Які відчуття ти відчув? Що приємніше: керувати чиїмись рухами чи виконувати рухи за зразком?

2.Складання інтелектуальної карти “Бажання”.

Складіть разом з дитиною карту: напишіть посередині великого листа слово “бажання”, проведіть лінії або стрілочки; біля них напишіть слова або наклейте зображення-ознаки: хто виконує бажання, що потрібно для виконання бажань, наскільки сильними можуть бути бажання.

3.Рухлива гра “Кіт і миші”.

Пограйте з дитиною та з іншими членами родини в гру з умовою: спіймана “миша” виконує бажання “кота” – потанцювати, заспівати, тощо.

4.Слухання казки М.Пляцківського “Калоша”.

Прослухайте аудіоказку, задайте дитині запитання. – У кого були не бажання, а забаганки? Хто з героїв визначив для себе бажання-мету? Чого хотіла білочка? Що було б, якби білочка не побачила калоші? А якби вона досягла своєї мети? Що треба робити, щоб бажання здійснилося?

5.Мовленева гра “Закінчи речення”.

Дайте дитині завдання придумати слова до початку речень. “Я хочу…” ,”Я можу…” ,”Я досягну…” ,”Я знаю…”. Влаштуйте разом чаювання-бажання для цікавого вечора, нехай дитина складе план підготовки – що купити, спекти, як запросити гостей.

Підготувала вихователь Оксана Силка.