Daily Archive: 21 Червня, 2022

0

22.06.22р. – ВПРАВИ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ДИХАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДІТЕЙ.

ВПРАВИ НА ДИХАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ   Дихальна гімнастика являє собою спеціально розроблені вправи для розвитку дихальної системи і спрямована на зміцнення здоров’я і поліпшення загального фізичного стану дитини. В основі цього комплексу лежить правильне і систематичне виконання дитиною...

0

21.06.22р. – Літні музичні розваги з Пташечкою (народна забавлянка “Кашка” – активне слухання музики, пальчикова гра, підспівування; пісня “Пташка” Р.Раухвергера – активне слухання музики, підспівування; вправа “Пташки прилетіли” Ф.Шуберта – активне слухання музики, розвиток загальної моторики та музичного слуху.

Група раннього віку «Кмітливчик», молодша група «Буратіно» Шановні батьки! Пропоную вам разом із дитиною порозважатися із пташечкою. Музичний керівник Притика Т.О.

0

21.06.2022р. – Консультації, пам’ятки, методичні рекомендації по організації літнього оздоровлення дошкільників для педагогів та батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ПЕДАГОГИ! ОЗНАЙОМИТИСЯ З МАТЕРІАЛАМИ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://drive.google.com/drive/folders/1zwMJgIRNaqcO0e6U5butlACCnsSi5eUb?usp=sharing