21.04.2021р. – Середа – день синій, він холодний і спокійний

У рамках проведення акції Тиждень психології у ДНЗ №1 “Орлятко” 21.04.2021 р. був проведений “Синій день Кольорового тижня”. До цього дня педагоги і діти групи “Пізнайко” прикрасили групу кульками, іграшками, предметами синього кольору. Синій колір обожнюю я. Синього кольору блузка моя. Спідничку синю вдягну, З синіх волошок віночок зроблю, У волосся своє заколю. Вихованці групи ознайомились із значенням синього кольору – кольору неба. На інтегрованому занятті “Вода, водичка – цілюща чарівничка” діти розширили знання про значення води для людей, рослин, птахів, тварин та її цілющі властивості, про необхідність води для всієї планети Земля. Малюки з великим задоволенням малювали нетрадиційним способом хмарку та дощик, використовуючи виделки та губки. Гралися в ігри сенсорного напрямку, в рухливу гру “Сонечко та дощик”. З дітьми була проведена релаксаційна вправа “Море хвилюється” для зняття збудження та заспокоєння. А ігри з мильними бульбашками та повітряними кульками сприяли створенню веселого та весняного настрою у дітей.