23.03.2020р. – тематичний цикл “Весна” (група для дітей раннього віку “Кмітливчик”, молодша група “Буратіно”); тематичний цикл “Ліс” (середня група “Пізнайко”)

Група раннього віку “Кмітливчик”, молодша група “Буратіно”

Шановні батьки! Для збагачення досвіду дітей музичними враженнями пропоную вам  разом із дітками прослухати музичний твір «Весною», композитора С.Майкапара. (https://www.youtube.com/watch?v=NA1VveAiMjI)

Доцільно слухати музику від початку до кінця та визначати характер музичного твору (веселий чи сумний).

Середня група “Пізнайко”

Шановні батьки! Пропоную вам погратися разом із дітками. Ця гра на розрізнення засобів музичної виразності і називається вона «Кого зустріла в лісі Оленка?»
Хід гри.
Дорослий розповідає, що одного разу Оленка пішла гуляти до лісу, там вона зустріла різних звірів. А кого саме – спробуйте відгадати, прослухавши музку.

Запропонувати прослухати дітям по черзі музичні твори: «Ведмідь» (музика В.Ребікова), «Лисиця»(муз.Г,Євдокимова), «Зайчик», «Вовк» (музика І. Арсеєва збірка «У лісі»).

Музичний керівник Тетяна Притика