24.01.2024р.Реалізуємо освітні завдання за темою:”Все повертається тобі”.

Доброго дня шановні батьки та діти.
1. Почніть своє спілкування з дитиною із ігрової вправи «Розкажи  про себе». Дорослий показує картку з однією із цифр(від 1 до 10). Дитина повинна розповісти щось про себе, що пов’язане з цим числом (день народження, число членів родини, поверх на якому проживає, кількість улюблених іграшок тощо). Після гри зауважте, що одне і те саме число пов’язане в кожної людини з різними подіями і фактами. Отже є багато чого, що об’єднує нас передбачає доброзичливі стосунки між нами.
2. Мотивуючи дитину на подальшу гру, поміркуйте разом з нею  над питанням, чи залежить здатність робити добрі справи від віку людини чи її розміру. Обговоріть з дитиною , яку добру справу можна зробити саме тепер: допомогти комусь, зробити щось приємне близькій людині.

Перегляд історії “Як проявити турботу?” допоможе малюку краще зрозуміти, що таке «добро та добрі справи». Щоб переглянути перейдіть за посиланням:

Запропонуйте малюку подумати , що саме він хотів би зробити приємного для сестрички чи братика, бабусі чи дідусі або для тата чи мамами. Якщо дитина затрудняється запропонуйте виготовлення саморобки з паперу.

В нагоді стане перегляд відео « Цікаві саморобки. Блокнот », щоб передивитися перейдіть за посиланням:

1. Виконайте завдання: дидактична гра «Придумай речення за схемою»
  2. Завдання на логічне мислення «Підбери ключик».
  3. Завдання : «Виріши задачу».

Бажаємо приємного спілкування з дитиною.

Вихователь: Тетяна ГНОЙОВА.