24.11.2023р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Дорослі та діти” підтема “Граємо в сім’ю”.

1. Мріємо разом. Перегляньте разом сімейний альбом. Зауважте на приємних почуттях, які виникають під час перегляду світлин. Покажіть дітям світлини з альбомів “Наш малюк”. Запропонуйте впізнати своїх друзів. Покажіть власне фото з дитинства. Цікаво: чи впізнають  вас діти? Проведіть бесіду на тему  сім’я. Сім’я –  це обов’язково й дорослі і діти. Всі в сім’ї піклуються один про одного. Активуйте життєвий досвід дітей – попросіть пригадати, як вони в останні проявили свою любов до батьків.

2. Початок гри. Запропонуйте дітям знайти в групі сімейки (дорослих і діток). Організуйте сюжетно – рольову гру “Сім’я”. Зверніть увагу, що хлопчики не так охоче полюбляють грати “в сім’ю”, як дівчата. Тому варто організувати варіант розгортання сюжету “Разом із татом” (похід, намет, риболовля, гараж тощо). Допоможіть дітям розподілити ролі та визначити чим зараз буде “сім’я” займатися. Заохочуйте дітей самостійно придумувати варіанти розгортання сюжету гри та новій ролі, ставте запитання і спонукаєте: “А давайте…”, “А якщо…” та інші. Під час гри вмикайте музику – українські пісні про родину.

3. Набір розвивальних завдань. Картка номер 33.

Вихователь: Інна НІКОЛАЄНКО.