30.01.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Кухар на кухні”. Підтема: ”Краса страв та столу”.

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти. Роздивіться разом з дитиною картину  Марсель Марльєр “День народження Мартіни”.

-Кого ти бачиш?

-Що робить дівчинка, а що хлопчик?

-Які страви вони приготували?

-Чим діти прикрасили десерти?

-Хто з дітей одягнений як справжній кухар?

-Що ти побачив такого, що дозволило тобі так думати?

2.Роздивіться з дитиною ілюстрацію  до казки ( ілюстрація до казки  Євгенія Гапчинська “Аліса в країні чудес”).

– Що забули покласти на стіл для чаювання? ( серветки). Запросіть намалювати серветки до святкового столу, а за бажанням- смаколик на ній. Намалюйте  серветки до святкового столу.

3.Запропонуй дитині  створити зображення святкового торта. Треба вирізати 4 смужки ( 2 товщих і довших та 2 вужчих і коротших). Потім приклейте смужки на зображення торта та прикрасіть його.

4.Перегляньте  фрагмент фільму  “Три товстуни”, де ненажери обідають та оговоріть його.

-Як слід треба поводитися під час прийому їжі. Підсумуйте: смачні страви ще потрібно красиво споживати.

5.Подумайте, чи важливо де і з чого ми їмо? Чи потрібно сервірувати стіл?

-Чи гарно їсти , наприклад, на колінах або з каструль чи сковорідок? Запросіть дитину накрити стіл для чаювання ляльок.

Вихователь: Валентина СКІДАН.