30.11.2023 р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Різні сімейки” підтема ”Сімейний театр”

1. Повправляйте дітей промовляти пальчикову гру “Сім’я”.

2. Організуйте розмову за змістом банера. Розгляньте уважно зображення кожної сімейки. Про які небезпеки мають попередити своїх малят люблячі матусі? Запропонуйте дітям придумати для батьків запитання за змістом банера і коректурної таблиці “Сім’я”.

3. Запропонуйте дітям послухати “Казку про розумне мишеня”. Поміркувати, чим діти хотіли бути схожими на розумне мишеня? Доведіть, що слухняність врятувала мишеняти життя.

4. Набір розвивальних завдань. Карта № 36

5. Робота з асоціативною картою “Сім’я”. Запрошуйте дітей упродовж дня відповідати на запитання та виконувати завдання за асоціальною картою.

6. Коректурна таблиця “Сім’я”. Впродовж дня вправляйте дітей у формулюванні запитань для батьків за змістом таблиці.

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО.