31.05.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Більше вміти!” підтема “Привіт, літо”.

1. Доброго дня, шановні батьки і діти. Пропонуємо вам провести цей день нестандартно, а саме цілий день за участю батьків.

Це можуть бути поетапні включення батьків в активності дня, а на вечір спільне свято. Або спортивна розвага для дітей за участю батьків – запланове змагання (рухливі ігри; хороводні ігри, гри-змагання; естафети). Старайтесь якнайбільше давати можливість дітям проявляти ініціативу: проводити ігри самостійно, пояснювати правила, навчати грати.
2. Сценарій дня пропонуємо укласти за допомогою плаката до теми «Чомучки» використати його в якості ігрового поля. Передивіться «Книгу вихователя», особливо свої помітки, коментарі, висновки, та до кожної теми (ігрова станція), оберіть активність (гру, завдання, вправу). Визначте на ігровому полі старт та фініш. Гравців об’єднайте в 2 команди. Команди «ходять» по черзі, але завдання виконують обидві команди. Таким чином у вас вийде живий, непередбачуваний, яскравий сценарій розваги
3. Доповнити ігрове поле плакату можна додатковими «зупинками»: пісня танок, сценівка це буде те, що
продемонструють діти батькам
4. На фініші урочисто вручіть портфоліо дітям та привітайте із завершенням навчального року.
5  Не забудьте про гостей на ВАШОМУ СВЯТі!!
Вихователь Валентина СКІДАН.