04.10 Реалізуємо освітні завдання за темою “Кольоровий світ: Колір(червоний яскравий)

1. Гра з м’ячем ” Передай далі” Завдання : передавати один одному м’яч зі словами: “Кольоровий м’ячик бавився й стрибав,Був необережний та у річку впав.Що йому робити ? Вибратись не може, Хто у цій біді йому допоможе? ( на останніх словах м’яч має бути у дитини і вона має назвати будь-яку домашню тваринку)
  2.  Запропонуйте дитині розглянути м’яч, кульку, колобка. Спонукайте дитину назвати що є спільним для предметів, а що є відмінним. Пограйте в гру: Знайди зайве” і поясніть чому!                            мяч картинки для детей: 2 тыс изображений найдено в Яндекс Картинках,шар картинка для детей на прозрачном фоне для детей: 2 тыс изображений  найдено в Яндекс Картинках,Картинки Колобка для срисовки (16 фото)
  3.   Запропонуйте дитині намалювати  будь -який круглий предмет червоного кольору за бажанням.              Вихователі : Фоменко Н.І., Грицюк Т.І.