09.05.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Сім морів і океанів” підтема “Відпочинок на воді”.

1. Запропонуйте дітям переглянути таблицю зі схематичним зображенням різних рухів дітей. Запропонуйте прийняти певну позу, та пояснити, яку дію він виконує та коли ця дія може відбуватись літнього дня.

2. Запропонуйте дітям віднайти серед запропонованих предметних картинок необхідні рятувальні способи: які потрібні для безпечного купання на водоймі, для рятування у воді, для профілактики небезпечних ситуацій, для безпечних ігор на пляжі?

3. Запропонуйте дітям створити уявну ситуацію активного відпочинку (гра у футбол, у бадмінтон, у волейбол) та зобразити це у пантоміми. Одна дитина починає показувати інші від гадають та приєднується до неї.

4. З моделлюйте літній день. Для цього потрібно скласти власний день з картинок, на яких зображені різні види дитячої діяльності. Обговорення: чому саме такі картинки обрали? Які картинки не вибрали? Чи можна якусь картинку замінити на іншу? Що корисного ви зробили для себе, а що для інших, для природи? Скільки часу виграли, скільки працювали?

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО