28.09.2023 – Реалізуємо освітні завдання за темою “Знайомство” (підтема “Давайте грати разом”)

Доброго дня, шановні батьки! Продовжуємо заняття онлайн і вивчаємо підтему “Давайте грати разом”.

1.Запропонуйте дітям поділитися своїм досвідом участі у спільних іграх: в які ігри їм більш за все подобається грати разом із іншими, в яку гру вони б хотіли пограти, яку вони бачили.

Навчальні ігри для дітей дошкільного віку | Статті Академії SMARTUM | Блог                 Немає опису світлини.

Рухливі ігри на вулиці для дітей       Ігри для дітей 5-6 років вдома | UA PLAY

2.Почніть розмову з дітьми про те, навіщо у спільній грі ведучі. Що було б, якщо б у спільній грі кожен сам собі був ведучим. Запропонуйте перевірити це на власному досвіді. Організуйте гру “Дощик і сонечко” коли ведучий проголошує “Сонечко”, всі біжать, коли промовляє “Дощик”, усі мають зібратися під парасольку (ведучий зображує її, розставляючи руки в сторони). Дозвольте всім бажаючим бути ведучими одночасно. Через декілька хвилин запитайте у дітей про їх враження, чому гра не відбулася. Допоможіть зробити висновок: спільної гри не вийде, якщо в кожного будуть свої правила, якщо не слухати ведучого.

Підготувала відео гру  “Сонечко та дощик”

Вихователі: Ніколаєнко І.А., Скідан В.М.