30.05.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Більше вміти!” підтема “Юні атлети”.

1.  Перегляньте з дітьми мультфільм “Ну, постривай!” про пригоди вовка та зайця на стадіоні. Обговоріть: що потрібен вміти спортсмен, щоб приймати участь у змаганнях? Як вибрати вид спорту, якому би ви хотіли навчатися? Чи може людина виступати у змаганнях у різних видах спорту?

2. Обговоріть з дітьми: чого потрібно навчитися, що розвинути, щоб виступати у змаганнях за певним видом спорту. Запропонуйте дітям піктограми з різними видами спорту, а самостійно визначаться з видом спорту.

3.Запросіть дітей відгадати, який вид спорту загадали. Для цього потрібно показувати характерні для цього виду спорту рухи, а дитина відгадує вид спорту, і навпаки.

4.Проведіть дослідження. Розкажіть дітям, що певні фізіологічні особливості надають людям перевагу у виступах у певних видах спорту. Наприклад, для занять баскетболом потрібні високі люди, для занять плавання потрібна добре розвинена велика стопа, для стрибків — довгі ноги, для занять гімнастикою потрібні спортсмени в добру розтяжкою. Проведіть вимірювання, та з’ясуйте, хто з дітей підходить для заняття певним видом спорту.

5.Змоделюйте  комплекс вправ для тренування спортсменів за певним видом спорту. Запропонуйте дітям представити цей комплект та пояснити нащо він спрямований, та чому саме такі вправи.

6.Набір розвивальних завдань. Карта №123.

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО