31.05.2022р. Завдання для дітей з особливими освітніми потребами.

Ігри для розвитку дрібної моторики.
1.Чарiвний мiшечок
У непрозорий мішечок покладіть різноманітні цікаві дрібнички, наприклад, годинничок, маленькі іграшки, пензлик, зубну щітку, прищіпки тощо. Запропонуйте дитині на дотик визначити, що лежить у мішечку. Йому також сподобається діставати ці дрібнички з мішечка й складати їх назад.

2.Веселковi прищiпки
Дайте дитині кошик з різнокольоровими прищіпками. Попросіть дістати прищіпки якогось одного кольору. Покажіть, як за допомогою трьох пальців причепити прищіпку до краю кошика. Після того як дитина засвоїть цю дію, попросіть прищепити до краю кошика прищіпки одного кольору, а потім прищіпки різних кольорів у певній послідовності.

3.Цiкаве малювання
У коробку з високими стінками, наприклад, з-під взуття, насипте тонким шаром пісок або будь-яку крупу. Запропонуйте дитині пальчиками намалювати в коробці картину. Покажіть, як можна намалювати сонечко чи будиночок, а потім попросіть малюка створити власний малюнок.

Асистент вихователя

Бондаренко Н.М