13.03.2024 Консультація для батьків “Кристь та важливість звнять фізкультурою”. Комплекс енергійних вправ для дітей. Зростаємо сильними

Фізична активність є одним з ключових елементів здорового розвитку дітей. Заняття фізкультурою для дітей не тільки допомагає підтримувати оптимальний фізичний стан, але й має безпосередній вплив на психологічне благополуччя та когнітивні функції.

ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я

Заняття фізкультурою допомагає дітям утримувати вагу в нормі, покращує кровообіг та зміцнює м’язи та кістки. Регулярна фізична активність зменшує ризик розвитку хронічних захворювань, таких як ожиріння, серцево-судинні захворювання та діабет.

РОЗВИТОК МОТОРИКИ

Фізичне виховання розвиває моторику та координацію рухів у дітей. Різноманітні вправи, які включають біг, стрибки, метання і ловля, допомагають розвивати моторику дитини, покращують її реакцію та баланс.

ПСИХІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Фізкультура має позитивний вплив на психічне здоров’я дітей. Воно сприяє зменшенню рівня стресу та тривоги, покращує настрій та самопочуття. Фізична активність сприяє виділенню ендорфінів – гормонів щастя, які покращують настрій та сприяють зменшенню симптомів депресії.

КОГНІТИВНИЙ РОЗВИТОК

Заняття фізкультурою сприяє покращенню когнітивних функцій дитини. Воно поліпшує увагу, концентрацію, пам’ять та креативне мислення. Регулярні фізичні навантаження сприяють підвищенню кровообігу до мозку, що покращує його функціонування.

Силка на тренування : https://www.youtube.com/watch?v=l21zjCTgRL4