29.01.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Кухар на кухні”. Підтема: ”Шеф-Кухар”

1. Шановні батьки, проведіть бесіду з дітьми “Хто вдома куховарить? Хто куховарить в садочку?”. Почніть цей раз обговорення вражень вихідного дня із себе, зауважте, що кожного дня, незалежно вихідний чи буденний, людям треба харчуватися, а значить хтось має готувати їжу щодня. Розпитайте, хто вдома куховарить. Хто куховарить в садочку?  Поясніть дітям, чому робота кухаря вважається важкою, чи байдуже кухарю, їдять діти чи ні; що треба знати, щоб бути кухарем.

2. Передивіться мультфільм Буба – Шеф повар, один з яких був нетерплячим і думав, що готувати страви дуже просто. Що з того вийшло… Запросить дітей висловитися про помилки ведмежат, який важливий урок діти зрозуміли після цього мультфільму: навіть з гарних продуктів складно приготувати смачно, якщо не знаєш як.

3. Розгляньте разом фото кухаря і фото з дітьми помічниками кухаря. Обговоріть: Що ви знаєте про професію кухаря?  У чому полягає його робота? Чому маленька дитина не може бути кухарем? Що може робити дитина на кухні як помічник кухаря?

4. Ліплення “Тортик”. Запросіть дітей зробити друзям приємне – прикрасити тортик так, щоб і любителі футболу, і любителі квітів, і кольорових кульок зрозуміли, що це тортик для них.

5. Набір розвивальних завдань. Картка № 64

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО